Adım Adım “Bebek Yoda” Çizimi

Bebek Yoda’nın nasıl çizileceğini öğrenmeye hazır mısın? Bunun şimdiye kadar yapacağınız en basit ve en kolay eğitimlerden biri olduğunu göreceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, bu eğitimdeki kolay adım adım yönergeleri takip etmek ve kısa sürede Bebek Yoda Çizimini en kolay şekilde çizmek olacak. Hadi gelin çizime başlayalım.

[ads1]

[ads2]

Baby Yoda Drawing

Easy How to Draw Baby Yoda Tutorial

baby yoda drawing 1

[ads2]

Adım Adım Yoda Çizimi

Yukarıda paylaştığım Baby Yoda Drawing altındaki Bebek Yoda çizimini hep beraber yapıp daha sonrasında boyama kalemlerimizle renklendireceğiniz. Kağıt ve kalemleriniz hazır ise aşağıda anlattığım çizim adımlarını sırasıyla yaparak aynı çizimi oluşturabilirsiniz.

[ads1]

Baş çizimi

Bebek Yoda Çiziminde 1. Adım baş kısmını çizerek başlıyoruz. Büyük bir yarım daire çizip daha sonrasında alt kısımlarını birleştiriyoruz.

baby yoda step 1

Kulak Çizimi

Oluşturduğumuz baş kısmının sağ ve sollarına birer kulan çizimi yapıyoruz. Kulak uçlarının sivri olmasına özen gösterin.

baby yoda step 2

Göz Çizimi

3. adımda yuvarlak iki çember çizerek Bebek Yoda’nın gözlerini çiziyoruz. Simetri yani ortalı bir şekilde çizmeye özen gösterin.

baby yoda eyes drawing

Detay çizimi

4. adım yani çizdiğimiz göz’ün çevresine kesik çizgiler ile yüz hatlarını yani detay çizimlerini tamamlıyoruz.

baby yoda drawing step 4

Yelek çizimi

Baş kısmını tamamen oluşturduktan sonra sırada gövde kısmının ilk çizimi için yelek çizimi yapacağız. Boyun kısmının hemen altına 2 parçadan oluşan yelek çizimini yapıyoruz.

adım adım bebek yoda çizimi

Gövde Çizimi

Son olarak çizmiş olduğumuz yelek kısmının altına Yoda’nın boyunu belirlemek için kıyafet çizimini ve çizimin her iki yanına el çizimlerini yaparak adım adım Bebek Yoda Çizimini tamamlamış oluyoruz.

bebek yoda çizimi

Daha fazla benzer içerik için 👉 Çizgi Film karakterleri çizimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.