Sevimli Yavru Kedi Çizimi ve Boyama Sayfası

Sevimli Yavru Kedimi çizimi özellikle çocuklar için ve hayvan sevgisini öğretmek / alıştırmak için tercih edilen bir çizimdir. Kedileri seven fakat kendi kedisini çizebilecek yeteneğe henüz sahip olmayanlar ve Okulöncesi eğitimi için Kolay Yavru Kedi çizim eğitimimizle Adım adım Kedi Çizimi Nasıl yapılır? sorusuna cevap olarak Kedi Çizimi eğitim videomuz.

[ads1]

Adım adım Çizim rehberimiz ve son olarak yazı içerisinde paylaştığımız Kedi Boyama Sayfasını ücretsiz olarak indirerek boyama kalemlerinizle renklendirebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızdan sonra benzer içeriklerimizin tamamına KEDİ ÇİZİMİ sayfamızdan ulaşabilir ve diğer çizimlerimiz içerisindeki BOYAMA SAYFASI içeriklerini indirebilirsiniz. 😊

Yavru Kedi Çizimi

Eğer sizlerde benim gibi KEDİ ÇİZİMİ yapmayı seviyorsanız; kağıt ve kalemlerinizi alarak benimle beraber çizim yapmaya ne dersiniz. 😊 Bunun için aşağıdaki çizim videosunu izleyerek hep beraber adım adım kedi çizimini yapalım.

Adım Adım Kedi Çizimi

  • İlk olarak kedinin ön patisini çizmek için U şeklinde çizim yapıyoruz.
  • Yapmış olduğumuz pati üzerine yarım bir yay çizerek baş kısmını çiziyoruz.
  • Daha sonra iç üçe 2 üçgen çizerek kulak çizimini tamamlıyoruz.
  • Kedinin arka pati çizimi için yine u şeklinde çizim yapıyoruz.
  • Son olarak pati içerisinde pembe renge boyayacağımız; pati izlerini çiziyoruz
  • Ve çok basit bir şekilde kedi kuyruğunu çizerek, çizimimizi tamamlıyoruz. 😊

Boyama Sayfası

Eğer çok fazla vaktiniz yoksa ve kedi çizimini yapmadan direk olarak yazıcınızdan A4 – PDF olarak indirip yazdırmak için hazırladığım Kedi Boyama Sayfasını indirebilir ve daha sonrasında çocuğunuzla beraber boyamasını yapabilirsiniz.

Yavru Kedi Boyama Sayfası indir, yazdır

Benzer Çizimler

  1. 2 Adımda Çok Kolay Kedi Patisi Çizimi
  2. Sevimli Yavru Kedi Çizimi Nasıl Yapılır?
  3. Kedi Çizgi Çalışması