Adım Adım Tavşan Kafası çizimi

Şimdiye kadar gördüğün en sevimli, sevimli tavşan kafası çizimi. Bugs Bunny tarzı, çizgi film karakteri tavşan kafası resmi çizimi her yaştan çocuk için mükemmel bir çizimdir. Bu içeriğimizde Adım Adım Tavşan Kafası Çizimini ögrebilirsiniz ve aşağıda paylaştığımız yazdırılabilir tavşan resmi çizimini A4 kağıdına yazdırarak Pembe, Açık pembe boyama kalemleri ile renklendirebilirsiniz.

[ads1]

6 Kolay adımda tavşanın sadece kafa kısmını çizebilir ve örnek boyama sayfamızdaki renklere boyayarak aynı görüntüyü sizlerde yakalayabilirsiniz. Ayrıca benzer çizimler için 👉 TAVŞAN ÇİZİMİ sayfamızı ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

Tavşan Çizimi (Video)

Kawaii Rabbit Drawings – 15 saniyede çok basit bir şekilde tavşan çizimi videomuz. 2 Farklı örnek ve tavşanı boyama kalemlerimiz ile (Pembe ve Turuncu) renkler ile boyamasını yaptık. Kız Çocukları için oldukça sevimli bir çizim oldu 😊 Ayrıca çizim içerisine iki tane küçük KELEBEK ÇİZİMİ de ekledim

Tavşan Kafası Çizimi (Kolaj)

Sevimli bir hayvan resmi çizimi için hazırlamış olduğumuz kolay tavşan kafası resmi çizimi Kolaj çalışmamız ile basit bir şekilde tamamlayıp sonrasında Pembe ve sarı renkler ile boyayabilirsiniz. Lafı çok fazla uzatmadan kolay çizimini paylaşıyorum. Çizimin üzerine tıklayarak büyük halini görüntüleyebilirsiniz ve paylaşımın bir altında adım adım çizim rehberini takip ederek sizlerde kolay bir şekilde çizebilirsiniz.

Adım adım Tavşan Kafası Çizimi

Çizim Adımları

Tavşan kafası resmi çizimi 6 adımdan oluşmaktadır. İlk olarak U harfine benzer bir çizim ile kafa çizimini yapıp daha sonrasında kulaklarını çiziyoruz. Oluşturduğumuz kafa içerisine 2 yuvarlak çizerek gözlerini ve sonrasında burnunu çiziyoruz ve son olarak tavşan bıyıklarını ve dişlerini çizerek çizimi tamamlıyoruz.

Kafa Çizimi

U Harfine benzer büyük bir şekil çizerek tavşanın kafa çizimini yapın.

Tavşan kafası çizimi 1. Adım

Kulak Çizimi

Kafasının üzerine 2 adet Kulak çizimini yapıp kafa çiziminin genel hatlarını tamamlayın.

Tavşan kafası kulak çizimi

Göz Çizimi

Kafanın orta kısmına 2 yuvarlak ile gözlerini çizin ve daha sonrasında gözlerinin tam ortasından hiza alarak burun çizimini yapın.

Tavşan Kafası göz çizimi

Diş ve Bıyık Çizimi

Son olarak Tavşan Dişlerinin çizimi için küp şeker şeklinde diş çizimini ve yanaklarının her iki tarafına bıyık çizimini tamamlayarak Tavşan Kafası çizimini tamamlayın.

Tavşan Kafası Çizimi

Boyama Sayfası (Yazdır)

Aşağıdaki çizimi direk olarak bilgisayarınıza indirerek A4 Kağıda yazdırabilir ve Tavşan Boyama Sayfası oluşturabilirsiniz. Tavşan genel olarak Pembe ve Sarı renklere boyanmaktadır.

Tavşan Kafası Boyama Sayfası

Ayrıca Çocuklar için hazırladığımız yazdırılabilir boyama sayfası arşivimiz için 👉 BOYAMA SAYFASI sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ve çizimleri indirerek A4 kağıda yazdırabilirsiniz.