S harfinden Kolay Yarış Arabası Çizimi

Kolay Araba çizimi için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bunların bir kaçını Araba Çizimi Nasıl Yapılır? yazımızda anlatmıştık. Daha sonrasından sayılarla ve harflerle oluşturduğumuz yeni çizim kılavuzunu sizinle paylaşmak istedim. Özellikle erkek çocukların mcqueen gibi çizgi filmlerde gördüğü ve en çok çizmek istedikleri yarış arabası çizimini en kolay şekilde çizebilmeniz için S Harfinden Kolay Yarış Arabası Çizimi oluşturduk.

Kolay araba çizimi yapmak isteyenler aşağıda yayınladığımız çizim adımlarını takip ederek basit spor arabası çizimi yapabilir. Kağıt ve kalemleriniz hazır ise önce spor araba çizimi yapıp daha sonrasında boyama sayfası üzerine boyama kalemlerimizle araba çizimini renklendirelim.

[ads1]

Araba Çizimi – Kolay (Video)

Kolay Araba Çizimi eğitim içeriğimizde bugün kırmızı renk bir yarış arabasının adım adım çizimini anlattık. Sizlerde kağıt ve kalemlerinizi hazırlayıp bizimle beraber bu eğitim videomuzda araba çizimi yapabilirsiniz. Kalem ve kağıtlarımız hazırsa çizime başlayalım. 😊

Adım Adım Araba Çizimi

Kolay yoldan Yarış Arabası çizimi yapmak isteyenler için 6 adımdan oluşan çizim adımlarını izleyerek spor arabası çizimini yapabilirsiniz. Büyük bir S Harfi çizim daha sonrasında tekerlek, pencere, ve yarış arabası resmi oluşturmak için araba üzerine alev şekli vermek için Z şeklinde son çizim adımıyla çizimimizi tamamlıyoruz.

adım adım araba çizimi

[ads1]

Araba Boyama Sayfası

Yukarıda paylaştığımız adım adım araba çizimi paylaşımı dışında hazır olarak Yarış Arabası Boyama Sayfası isteyenler için aşağıdaki Boyama Sayfasını bilgisayarınıza indirerek A4 kağıt boyutuna yazdırın ve bizimle beraber boyamaya başlayın. Bir altta boyama oyunu başlığı altında araba hangi renklerde boyanır hakkında bilgi alabilirsiniz.

yarış arabası boyama sayfası

[ads2]

Araba Boyama Oyunu

Araba boyama oyunu oluşturmak için A4 kağıdına yazdırdığınız çizimi boyama kalemlerimiz ile renklendirme yapabiliriz. Boyama oyunu için araba çizimini Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah ve gri renklere boyadık.

araba boyama oyunu

Araba çizimi ile ilgili tüm arşivimize ARABA ÇİZİMİ sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.