İlkokul için Kolay Hayvan Çizimleri

Eğitim çağındaki çocuklarımız için; Anaokulu, Okul öncesi İlkokul için Kolay çizimler sayfası. İçeriğimizde toplamdan 5 farklı kolay çizimler ve yapmış olduğumuz çizimlerin boyama sayfası yer almaktadır. Görsel sanatlar kolay çizimler arşivimiz için geneli 1. sınıf çizimlerinden oluşan küçük ve kolay çizimler yer almaktadır. Aşağıdaki örneklerden sevdiğiniz çizimleri A4 kağıdı kullanarak önce karakalem çizimlerini yapıp daha sonrasına oluşan boyama sayfası ile renklendirebilirsiniz.

Uğur Böceği çizimi

İlkokul için Kolay çizimleri için en çok sevilen ve çizimleri kolay olan küçük hayvan çizimleri. İlk çizimimizde Uğurböceği resmi çizimini hazırladık. Yuvarlak çizimler ile kolay bir şekilde uğur böceği çizimi yapıp daha sonrasında Kırmızı boyama kalemi ile renklendirebilirsiniz.

uğur böceği resmi

[ads1]

Balık çizimi

Anasınıfı boyama sayfası için ve ilkokul 1. sınıflar hazırladığımız kolay balık çizimi. Anasınıfı balık çizimi yaptıktan sonra yağmış olduğumuz çizimi renklendirmeyi unutmayın. Biz bu balık çizilimizde kuyruklarında turuncu, solungaç çizimlerini mavi renklerini ve kırmızı boyama kalemlerimiz ile renklendirmesini yaptık

balık resmi çizimi

Arı çizimi

[ads2]

arı resmi çizimi

Kaplumbağa çizimi

kaplumbağa resmi çizimi

[ads2]

Sevimli Fare çizimi

sevimli fare resmi çizimi

Benzer içerikler

[ads1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.