Adım adım Gerçekçi Gül Resmi Çizimi

Gerçek Gül Resmi çizimi için hazırladığımız bu kolay çizim kılavuz yazısı içerisinde; örnek bir gül resmi üzerinden adım adım nasıl çizilir öğreneceğiz. Eğer çizime yeni başlamış birisiyseniz endişelenmenize lüzum yok. Aşağıda oluşturduğumuz adım adım gül resmi çizimi yöntemiyle çok kolay bir şekilde gerçekçi bir gül resmi çizimi yapabileceksiniz.

How To Draw A Rose Step By Step

Are you looking to draw a realistic rose? The best way to learn how to draw a realistic rose is practice, practice, practice! There are several different methods of drawing a rose but the quickest way is my method.

Learn how to draw a rose, while learning techniques that you can use to draw other simple flowers as well. This tutorial will teach you the basics of drawing using a few shapes and lines. Draw beautiful roses in just 10 easy steps!

How To Draw A Rose Step By Step

[ads2]

Adım Adım Gül Resmi Çizimi

6 kolay adım ile gül resmi çizimi rehberimizde sizde çok kolay bir şekilde harika bir gül çizimi yapabilirsiniz. Daha önce yayınladığımız 3 farklı gül resmi çizimi için 👉 Gül Resmi Çizimleri sayfamızı ziyaret ederek daha fazla çizim örneğine ulaşabilirsiniz. Hadi gelin şimdi 6 ile Gül Resmi Çizimi nasıl yapılır? öğrenelim.

[ads1]

1. Adım: Başlangıç olarak gül ve gül yaprağı için tomurcuk çizimi yapıyoruz.

gul cizimi 1 adim 1

2. Adım: Çanak şeklinde çizgiler çizerek ilk gövde oluşturuyoruz ve çizimin orta kısmına yuvarlak daire çiziyoruz.

gül çizimi 2 adım

3. Adım: “S” şeklinde eğriler ile gerçekçi bir gül görünümü veriyoruz.

gül çizimi 3 adım

4. Adım: Yarım daireler ile geniş yaprak çizimi yapıyoruz.

gül resmi çizimi kolay

5. Adım: Yapraklar etrafına birbirine benzeyen 3 açmış yaprak çizimi yapıyoruz.

rose drawing

6. Adım: Son olarak Gül Resmi Çizimi üzerine bir kaç diken çizimi yaparak çizimimizi tamamlıyoruz. 😊

gül resmi çizimi

Ben bu yazıyı hazırlarken çok eğlendim 😊 Umarım sizlerde çizim yaparken benim kadar eğlenmişsinizdir ve bu Gerçekçi Gül Çizimi çizim rehberim faydalı olmuştur. Bitki ve Meyve Çizimleri kategorisinde yer alan 👉 Gül Çizimleri sayfamızda diğer gül çizimlerine ulaşabilirsiniz.

[ads2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.