Dünya’nın En Kolay BALIK ÇİZİMİ :)

Çocuklar İçin Balık Nasıl Çizilir. Balık, çocuklar arasında en sevilen çizim konularından biridir. Sadece çizmesi zor değil, aynı zamanda yapıldığında kağıt üzerinde çok sevimli görünüyor. Bu yüzden burada çocuklar için balık çizmeyi öğrenmenize yardımcı olacağız.

[ads1]

Bu makale birkaç adımdan oluşmaktadır. Her adıma bir örnek eşlik eder. Her adımda, önceki adımlar siyah kalırken yeni çizgiler ve şekiller mavi olarak çizilir. Daha sonra bazı silme işlemleri yapmanız gerekeceğinden, ilk başta hafifçe çizim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, bitmiş çiziminizi gölgelendirmek için renkli kalemler veya benzer bir şey kullanmak isteyebilirsiniz. 👉 Fish Drawing

[ads3]

BALIK ÇİZİMİ (Video)

Sayfamızın Youtube Kanalı olan ART And Line adresinde çocuklarımız için adım adım resim çizme dersleri yayınlıyoruz ve bugün Dünyanın en kolay balık çizimi başlığı altında hazırladığımız çizim videomuz ve boyama oyunumuz.

Adım adım Çizimi (Kolaj)

Bugün balık çizmeyi öğreneceğiz. Bu kolay ve çizime yeni başlıyorsanız mükemmel. Balığımızın vücut ana hatlarını çizerek başlıyoruz ve ayrıca balık çizimi içeriklerimizin tamamına 👉 BALIK ÇİZİMİ veya 👉 HAYVAN ÇİZİMLERİ bağlantılarından ulaşabilirsiniz. Hadi gelin çizime başlayalım 😊

Adım Adım Balık Çizimi

Adım 1: Sayfanın üst kısmına yakın bir yerde büyük bir daire çizin. Bu balığın başı olacak.

Adım 2: Vücut için bir kılavuz olarak başın altına daha küçük bir daire çizin. Balığın gövdesi, yumurta veya oval bir şekil gibi, üstte daha dar ve altta daha geniş olmalıdır.

Adım 3: Ön yüzgeç için kılavuz olarak gövdenin altına başka bir daire çizin. Ön yüzgeç, birazdan çizeceğimiz arka yüzgeçten biraz daha büyük olmalıdır, çünkü bize daha yakındır ve bu nedenle bizden uzaktaki tüm özelliklerden daha büyük görünür.

BALIK BOYAMA SAYFASI

İsterseniz hiç çizimle uğraşmayıp direk olarak sizler için hazırladığım balık boyama sayfasını bilgisayarınıza indirerek A4 kağıdına yazdırabilir ve direk olarak çocuğunuzun boyama kalemleriyle renklendirmesini sağlayabilirsiniz.

Balık Boyama Sayfası Yazdır

Bu balık boyama sayfasını genel olarak Mavi Renk tonlarına boyadık. Eğitim videomuz ve çizim örneklerimizdeki renklere göre sizlerde aynı renklere boyayabilirsiniz. 😊

Benzer Çizimler

Çocuklar için Çizim örnekleri ve Boyama Sayfası arayanlar için hazırladığım, ilginizi çekecek 4 içeriğimiz;