Boyama Sayfası İNDİR

Okul öncesi Boyama sayfası; Çocuklarımız için hazırladığımız ve içeriğinde toplamda 100’den fazla çizimin yer aldığı içeriğimizi Resim ve PDF olarak bilgisayarınıza indirerek boyamaya başlayabilirsiniz. Kız çocukları ve Erkek çocukları için hazırladığımız eğitici boyama sayfalarının yanında; Çizim Eğitimi Videolarımızı izleyerek sizlerde evinizde etkinlik düzenleyebilirsiniz.

[ads1]

İçeriğimizin tamamında çocukların en çok sevdiği ve kolay boyama oyunlarının yer aldığı: Prenses Resmi, Kelebek boyama, Çiçek Boyama, Çizgi Çalışması, Kız Boyama, Hayvan boyama, Araba boyama ve Köpek boyama içeriklerimizin tamamını tek sayfa içerisinde topladık.

[ads2]

Eklemiş olduğumuz resimlerin büyük boyutunu görmek için üzerine tıklayın ve açılan sayfada ki çizimi mause ile üzerine gereken Sag tuş > Bilgisayarıma kaydet diyerek indirip ve yazıcınızdan A3 veya A4 kağıdına yazdırın.

Prenses Boyama

Güzel Prenses resmi ve Kraliçe çizimlerini sevenler için Disney çizgi film karakterleri, Elsa, Pamuk Prenses ve Winx için hazırladığımız birbirinden güzel çizimler.

prenses boyama

Disney prenses boyama

Disney prenses boyama

Elsa Prenses boyama

Karlar ülkesi Elsa çizgi filmi için hazırladığımız Elsa Boyama sayfasını indirebilirsiniz. Prenses karakteri olarak hazırladığımız ve Karlar Ülkesi temalı çizimimiz kız çocukları için en çok sevilen çizimler arasındandır.

Elsa Prenses Boyama

Pamuk Prenses Boyama

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler çizgi film karakterinin masum ve sevimli Pamuk Prenses Boyama Sayfası. Çocukluğumuzun çizgi filmi olarak en çok sevilen ve film içerisinde Kırmızı Elma yiyerek hastalandıktan sonra Prens tarafından öpülerek tekrardan iyileşen o sevimli Pamuk Prenses

pamuk prenses boyama

Winx boyama

İtalya ve Amerika da en çok izlenen çocuk çizgi filmi olan Winx Club, İginio Straffi tarafından hazırlanan bir animasyon filmidir. Winx Club karakterleri arasında: Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna, Layla, Roxy, Daphne perileri bu isimlerle anılmaktadır. İşte sizin için hazırladığımız Winx Boyama Sayfası

winx boyama

Kedi Boyama

Kedi Boyama Sayfası arayanlar için birbirinden farklı 5 kategoride hayvan resmi boyama sayfası için hazırladığımız Unicorn Kedi Boyama, Büyük kedi boyama, yavru kedi boyama, sevimli kedi boyama ve 1. sınıf kedi boyama sayfasını indirerek sizlerde evinizde boyama kitabı oluşturabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki resimleri bilgisayarınıza indirerek Pdf ve Resmi Yazdır ve boyama başlama. Kedi çizimi içeriğimizin tamamı görüntülemek için 👉 Kolay Kedi Çizimi sayfamızı ziyaret edin.

Unicorn Kedi Boyama

unicorn kedi boyama sayfası

Büyük kedi boyama

buyuk kedi boyama sayfası

Yavru kedi Boyama

yavru kedi boyama

Sevimli kedi resmi Boyama

sevimli kedi resmi boyama

1. sınıf kedi boyama

1 sinif kedi boyama

Kelebek Boyama

Hayvan resmi boyama sayfası için hazırladığımız çeşitli boyutlarda ve farklı renklerde istediginiz gibi boyayabileceğiniz hayvan boyama sayfası, Kelebek Boyama

Küçük Kelebek Boyama

küçük kelebek boyama sayfası

Kelebek Boyama Renkleri

Kelebek boyaması için biz öncelik olarak kelebek gövdesini Sarı renklere boyadık. Kanatlarında ise Pembe ve Mavi renkler ile boyadıktan sonra kelebek beneklerini kırmızı ve turuncu olarak renklendirdik.

Kelebek Boyama Renkleri

Kelebek Boyama basit

kelebek boyama basit

Boyanmış Kelebek resmi

Boyanmış kelebek resmi örneğimize bakarak sizde kendi kelebek resminiz için boyama renklerinde bir fikir oluşturabilirsiniz.

boyanmış kelebek resmi

Kelebek Boyama renkli

kelebek boyama renkli

Kelebek boyama zor

Zor bir boyama isteyenler için Kelebek Mandala Boyama çizimi

kelebek boyama zor

kelebek boyama egitimhane

Kelebek Boyama Egitimhane

Kız Boyama

Kız boyama sayfası genel olarak 7-10 yaş ve üzeri kızların hayallerine göre hazırlanmıştır. Beyaz atlı bir prens, güzel elbiseler ve perili hayvanlardan oluşan büyüleci bir prense dönüşürler. Bu kız boyama sayfasında küçük prensesinizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için en iyi kız boyama sayfaları yer almaktadır. Aşağıda paylaştığımız boyama sayfası örneklerini bilgisayarınıza indirebilir ve A4 kağıdına yazdırabilirsiniz.

kız boyama sayfası

kız prenses boyama sayfası

Çiçek Boyama

Bir kavanoz içerisinde yaprakları açmış çiçek boyaması sayfası en çok beğenilen boyama sayfası arasındadır. Çiçek boyama sayfası için boyama kalemlerinizle renklendirebileceğiniz bir kaç boyama sayfasını sizinle paylaşıyoruz. Çiçek ve bitki çizimi arşivimiz için 👉 Gül Çizimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. çiçek boyama sayfası

cicek boyama

Gül Boyama sayfası arşivimizin tamamını görüntülemek için 👉 Gül Boyama Sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Araba Boyama

Erkek çocukları gelişim çaglarında en çok Kamyonet, Araba gibi ulaşım araçlarının çizimi yapmaktadır. Özellikle 1. Sınıfa geçmeden önce okul öncesi aile evinde çizmek istedikleri Araba Boyama Sayfalarını bir arada topladık. Kolay araba çizimlerinin yer aldığı çizimlere aşağıda ulaşabilirsiniz.

araba boyama sayfası

Spor araba çizimi ve boyama sayfası arayanlar için en lüks araba örneğinin boyama sayfasını oluşturduk. Genel olarak kırmızı renge boyanarak renklendirilir.

spor araba boyama sayfası

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Adım adım araba çiziminin yer aldığı 👉 Araba Çizimi yazımız ilginizi çekebilir.[/box]

Ayrıca kolay araba çizimi videomuzu izleyerek sizde çok kolay bir biçimde araba çizimi yapabilir ve boyayabilirsiniz.

Köpek Boyama

Evcil hayvanlar listesinden kediden sonra en çok sevilen hayvanlar arasında Köpekler yer almaktadır. Hemen hemen her çocuğun severek çizdiği ve köpek boyaması yaparak eğlenceli vakit geçirebileceği kolay köpek boyama sayfalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

sevimli köpek boyama

Sevimli köpek boyama sayfasında küçük köpekler en çok indirilenler arasındadır. Köpek hangi renge boyanır diye soranlar için genel olarak gri renk ile gövdesini boyuyoruz ve kulakları da siyah renkler ile boyuyoruz. Kuyruk ve yüzlerinde ise istediğiniz Sarı, Turuncu gibi renklere boyayabilirsiniz.

köpek kulübesi

Köpek ve Köpek kulübesi çizimleri. Boyama içeriğinde köpek kulübesi, köpek ve kemik çizimleri yer almaktadır.

Balık Boyama

Yıldız Boyama

Dondurma Boyama

Kuş Boyama

Kuş Boyama Sayfası için hazırladığımız 12 harfinden çizimini yaptığımız Kuş Boyama Sayfası. Kuş resmi çizim içeriğimizin tamamına 👉 Kuş Resmi Çizimi sayfamızdan ziyaret edebilirsiniz.

agackakan boyama sayfasi - 12 Sayısından Kolay Ağaçkakan Çizimi

Aslan Boyama

Kelebek Boyama

Ayı Boyama

Dinazor Boyama

Uçak Boyama

Meyve Boyama

Zürafa Boyama

Tavşan Boyama

Ördek Boyama

Güneş Boyama

Kamyon Boyama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.