Adım Adım Pembe Vosvos Araba Nasıl Çizilir?

Adım adım Vosvos Çizimi nasıl yapılır merak ediyorsanız sadece 6 kolay adımda Vosvos yani diğer adıyla Tosba araba çizimi yapabilirsiniz. Çocuklar için vosvos arabasının nasıl çizileceğini öğrenin. Öğretici adımlarla bunu araba çizimi zor değil. Çizim rehberi yazımızı takip ederek, kolayca bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. A4 kağıtlarınız ve karakaleminiz hazır ise önce vosvos çizimi yapıp saha sonra boyama sayfası oluşturalım.

[ads2]

Volkswagen beetle drawing (Video)

[ads1]

Adım Adım Vosvos Araba Çizimi

Aşağıdaki adımları izleyerek Vosvos’un nasıl çizileceği konusunda tam bilgiye sahip olacaksınız. Bu bilgiler, hem kullanımı eğlenceli hem de her yaştan çocuklar için harika oyuncakların nasıl tasarlanacağını öğrenmede son derece yararlıdır.

[ads2]

1. Adım: Yuvarlak daireler ile Tekerlek çizimi yap.

Aracın yan görünüşümü çizimi için 2 adet tekerlek çizimi yapacağınız. Öncelik olarak sağ ve sol tarafa birer yuvarlak daire çizin ve daha sonrasında daireler etrafına üçer adet daha çember çizerek tekerlek çizimini tamamlayın.

vosvos 1 adim

2. Adım: Vosvosun dış kütlesini çizin

Oldukça basit bir şekilde çizmiş olduğumuz tekerlek hizasının orta kısmına düz çizgi çizerek tekerlekleri birleştirin. Daha sonrasında aracın dış kütle çizimini yapın.

How To Draw Volkswagen Beetle

3. Adım: Aracın kaputlarını çizin

Aracın yan görünümüne gerçekçi bir çizim vermek için teker etrafına kaput çizimini yapıyoruz.

vosvos nasıl çizilir

4. Adım: Kapı ve Pencere yerini belirleyin

Aracın üst kütlesine paralel bir çizgi çizdikten sonra kapı ve pencere kısımlarını belirtmek ve birbirinden ayırmak için yatak ve dikey çizgiler çizerek kapı ve pencere yerini belirleyelim.

vosvos kapı ve pencere çizimi

5. Adım: Pencere ve Far detaylarını çizin

Aracın ön ve arka kısımlarına küçük kare ve dikdörtgenler ile önce ve arka araç farlarını çizdikten sonra pencere detaylarını çizerek çizimi vosvos çizimini tamamlayın.

adım adım vosvos araba çizimi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  👉35+ Farklı Araba Çizimi arşivimizi ziyaret edin.

6. Adım: Uçan balon çizerek güzel bir görünüm verin.

Sıradan bir vosvos tosbağa araba resmi çizimi istemeyenler için, çizimimizi uçan balonlar ile sevimli bir hale getirin.

vosvos araba resmi çizimi

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Benzer adım adım araba çizimleri içeriklerimizin tamamını görüntülemek için 👉 Araç Çizimleri sayfamızı ziyaret edin.[/box]