Adım Adım Sünger Bob Çizimi

Çizgi film karakterleri çizimi ve boyaması sevenler için Sünger Bob çizimi. Kolay bir şekilde Sünger Bob kare pantolon karakteri çizimini öğrenebilirsiniz. Hazırladığımız sünger bob resmi üzerinden adım adım anlattığımız yönergeleri takip ederek kolay çizimler oluşturabilirsiniz. [tie_tooltip text=”Türkçesi “SüngerBob KareŞort” olan çizgi film karakteri.” gravity=”n”]SpongeBob SquarePants[/tie_tooltip] yani SüngerBob KareŞort nasıl çizilir? Gelin hep beraber basit bir şekilde öğrenelim.

Sünger Bob Çizimi (Video)

How to draw Spongebob?

How to Draw Spongebob

[ads2]

Adım Adım Sünger Bob Çizimi

Sünger Bob Çizimi için sadece 6 adımdan oluşan bir çizim sayfası oluşturduk. Yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Kağıt ve kalemlerimiz hazır ise aşağıdaki çizim adımlarını takip ederek sünger bob çizimi yapabilirsiniz. Unutmayın daha fazla benler içeriğimiz ve çizim eğitimleri için 👉 Kolay Çizim ve 👉Çizgi Film Karakterleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hadi gelin şimdi hep beraber çizime başlayalım.

[ads1]

1. Adım: Dikdörtgen şeklinde (kıvrımlı çizgiler) SüngerBob’un yüz hattı için bir çerçeve oluşturun.

sunger bob çizimi 1 adım

2. Adım: İki büyük yuvarlar ile göz çizimini tamamladıktan sonra; “S” şeklinde yarım yay kullanarak burun ve tavşan dişlerini çizim.

sunger bob çizimi 2 adım

3. Adım: Yüz hatlarını oluşturduktan sonra detay çizimi olarak Yuvarlak şekiller ile yüz çizgilerini oluşturun.

süngerbob resmi çizimi 3. adım

4. Adım: Yapmış olduğunuz Süngerbob Resmi altına dikdörtgen şeklinde kare pantolon çizdikten sonra, sağ ve sol kısımlarına el çizimlerini yapın.

sunger bob nasıl çizilir 4 adım

5. Adım: Kare Pantolon içerisine kravat çizimi ve bir kaç detay çizimi için dikdörtgenler çizin.

sunger bob resmi çizimi 5 adım

6. Adım: Son olarak Dikdörtgen ve sonrasında ayakkabı çizimi için oval şekilde çizim yaparak ayakkabısını çizerek; Sünger Bob Çizimini tamamlayın.

adım adım sünger bob resmi çizimi

[ads2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.