23 Nisan Resmi Çizimi ve Boyama Sayfası Etkinlikleri

23 Nisan Boyama Sayfası için sizlere çok güzel bir içerik hazırladım. İlk olarak sizlerle Çocuklar için çizim ve boyama sayfası eğitimi için oluşturduğumuz ART and Line youtube sayfamızda hazırladığım 23 Nisan Resmi Çizimi ve Boyama Oyunu paylaşmak istiyorum ve daha sonrasında A4 kağıdına yazdırılabilir 23 Nisan Boyama Sayfasını indirebilir ve boyama kalemleriniz renklendirebilirsiniz.

Çocuklar için ve 23 nisan etkinliği için oldukça güzel bir içerik oldu. Ayrıca Çizim ve Boyama sayfasına ek olarak ilginizi çekeceğini düşündüğüm 23 Nisan Şarkısı ve 23 Nisan şiiri de ekledim. 😊 Umarım sizler için iyi bir içerik olmuştur.

23 Nisan Resmi Çizimi

23 Nisan etkinliği için biraz zor bir çizim oldu fakat adım adım çizim eğitimi videomuzu izleyerek etkinlik resmimizi sizlerin de çizebileceğinizi düşünüyorum. İhtiyacınız olan tek şey bir kağıt ve kalem olacak! daha sonrasında boyama kalemleri ile yapmış olduğumuz bu çizimi renklendireceğiz. Hadi gelin çizim videomuzu izleyelim!

23 Nisan Şarkısı

Miniyo’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladı kısa ve oldukça güzel 23 Nisan Şarkısı sizlerle paylaşmak istedim. Oldukça sevilen bir 23 nisan şarkısı 😊

23 Nisan Şarkı Sözleri

Çocuk demek ışık demek
Renk demek gelecek demek
Çocuk demek tohum demek
Fidan demek gelecek demek

Çocuğum ben bu benim bayramım
Gökyüzüne uçtu balonlarım
Şarkımı söyler alkışlarım
23 Nisan’ı kutlarım

Küçük hanımlar küçük beyler
Herkes büyümemizi bekler
Çocuklar çocuk olmak ister
Bizce mümkün tüm hayaller

Çocuğum ben bu benim bayramım

Gökyüzüne uçtu balonlarım
Şarkımı söyler alkışlarım
23 Nisan’ı kutlarım

Boyama Sayfası

23 Nisan Boyama Sayfası arayanlar için eğitim videomuz da yer alan çizimi direk olarak yazdırabilirsiniz. Bunun için sizlerle aşağıda paylaştığım boyama sayfasını indirebilir ve A4 kağıdına yatay olarak ortalayarak tam sayfa yazdırabilirsiniz. Unutmayın, benzer çizimler ve boyama sayfası için 👉 BOYAMA SAYFASI içerik arşivimizi ziyaret edebilirsiniz.

23 Nisan Boyama Sayfası