Koca Ayı ile Maşa

[one_half]

KOCA AYI İLE MAŞA


Koca Ayı ile Maşa

Koca Ayı ile Maşa çizgi filmi Oleg Kuzovkov tarafından oluşturulan ve Animaccord Animation Studio tarafından video içerikleri hazırlanan (Rus yapımı) Çocuklar için animasyon ve çizgi film içeriğidir. Maşa adında küçük bir kızın hayatında geçenleri anlatan ve 70+ bölüm oluşmuş bu çocuk dizisi içerisinde; Koca Ayı karakterinde rol alan ve Maşa’yı koruyan ayı karakterinin maceralarını anlatmaktadır.

Koca Ayı ile Maşa ile olarak Rusya Televizyonu Carousel kanalında yayınlandıktan sonra (Masha and the Bear) Türkiye de TRT Çocuk ve Youtube kanallarında Türkçe Dublaj olarak yayınlanmaktadır. Bu içeriğimizin Devamında Maşa ile Koca Ayı çizimi, Çizgi Film Boyama Sayfası ve Bölüm videolarının tamamına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 😊

[/one_half][one_half_last]

TÜM BÖLÜMLERİ


2017 yılında ilk bölümü yayınlanan Koca Ayı ile Maşa Filminin tüm bölümlerini tek video halinde izleyebilirsiniz.

Bölümler:

  • Reçel Günü
  • Çamaşır Günü
  • Küçük Kuzen
  • Afiyet Olsun
  • Yeni Bölüm

[/one_half_last]

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

[ads1]

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

[one_half]

BOYAMA OYUNU


Çocuklar için Çizim ve Boyama Eğitimi için hazırladığımız TRT Çocuk – Maşa ile Koca Ayı videomuz içerisinde, boyama sayfasını nasıl ve hangi renklere boyadığımızı izleyerek bizimle beraber boyama sayfanızı renklendirebilirsiniz.

[/one_half][one_half_last]

BOYAMA SAYFASI


Koca Ayı ile Maşa boyama sayfası için aşağıda paylaştığım boyama sayfasını PDF / Resim olarak indirebilir ve A4 Kağıdına ortalayarak yazdırdıktan sonra boyama kalemlerinizle renklendirebilirsiniz.

Koca Ayı ile Maşa Boyama Sayfası

[/one_half_last]